واقعیت مجازی  چیست؟

واقعیت مجازی (virtual reality) فناوری نوینی است که در آن محیطی مجازی در جلوی چشمان کاربر قرار می گیرد و بر اساس حرکت سر و بدن و با دید کامل و ۳۶۰ درجه با آن محیط مجازی تعامل برقرار می کند. به عبارت دیگر هنگامی که یک فرد عینک واقعیت مجازی را بر سر خود نصب می کند٬ در جلوی چشمان خود محیطی را مشاهده می نماید که بر اساس تغییر موقعیت بدن٬ نسبت به کلیه زوایای محیط دید و تعامل پیدا می کند. این ارتباط تا حدی قوی است که فرد خود را کامل در آن محیط٬ حس می نماید.

جدید ترینها

تیزر اختصاصی تمرین کنسرت کاوه آفاق

تیزر اختصاصی تمرین کنسرت امیرعباس گلاب

کنسرت واقعیت مجازی گروه کردی میلاد داول

کنسرت واقعیت مجازی گروه تک سایه به سرپرستی مجید خیاطی

کنسرت واقعیت مجازی گروه سازبند به سرپرستی حمید آقایی

کنسرت واقعیت مجازی گروه شنیدی به سرپرستی محمد علی ذبیحیان

کنسرت واقعیت مجازی گروه زاوش به سرپرستی هومن موسوی

کنسرت Christmas Eve به سرپرستی آلوین آوانسیان

موزیک ویدئو

ساخت کلیپ های متفاوت در دنیای واقعیت مجازی برای معرفی برندها ، ثبت یک خاطره ، ویا حتی موزیک ویدئو از تخصصهای ماست

بیشتر بخوانید

کنسرت آنلاین

نمایش کنسرت بهترینها به صورت زنده در دنیای واقعیت مجازی ،اتفاقی بی نظیر که آن را در نایپ تجربه خواهید کرد.نایپ یعنی واقعیت مجازی

بیشتر بخوانید

تیزر تبلیغاتی

چند هزران بار از هزار زاویه دیده شوید جذابیت بی انتهاست با مطرح ترین برندها در این دنیا قدم بگذارید ، مسیرهای طولانی را سریع طی کنید

بیشتر بخوانید

کنسرت آنلاین بعدی

  پانزدهم مرداد 1396

  کنسرت به یاد ماندنی و بی نظیر با احساس جدید برای اولین بار در ایران ، شما هم با ما اولین باشید . تجربه متفاوت که زین پس همیشه در کنار شما خواهد بود ... همیشه کنار شما خواهیم بود.

  خرید بلیطتوضیحات

  اخبار تکنولوژی

  جهانگردان لندن می توانند سفری به پیشینه تاریخی مکان های معروف پایتخت بریتانیا نیز داشته باشند. با استفاده از یک اپلیکیشن واقعیت مجازی

  بازدید کننده با استفاده از این عینک و حرکت در زاویه های مختلف می تواند در دنیای واقعیت مجازی گردش کند. استفاده از این امکان و دیدن ویدیو ها فقط با حضور در آن مکان ممکن است.

  واقعیت مجازی» یا VR یک فناوری نوین است که طی آن کاربر در یک محیط شبیه سازی شده رایانه ای، خود را در دنیای واقعی مجسم می کند.

  سینمای «شش بعدی» نمونه ای از این فناوری است که با تلفیق نمایش سه بعدی فیلم ها و سیستم حرکتی پیشرفته صندلی ها و افکت های ویژه، بیننده را در فضایی کاملا واقعی قرار می دهد.

  تهران - فلکه دوم صادقیه - کوچه مرودشت پلاک 19 واحد 14
  رویش ماندگار پدیده قرن

  info@nayp360.com

  021-44216187

  پاسخگویی از طریق تلگرام :nayp360@