قوانین مقررات

تمامی محتواهای ارائه شده در سرویس نایپ در چهارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران ، قانون حمایت ازحقوق مصرف کننده و قانون تجارت الکترونیک ثبت گردیده است .

سرویس مذکور با نام تجاری حق کپی رایت برخوردار است ، در صورتی که در سایتهای دیگر با موارد نقض کپی رایت نایپ مواجه شدید ، لطفا از طریق راه های ارتباطی با این مجموعه، اطلاع رسانی نمایید.

از تمامی کاربران گرامی سایت نایپ تقاضا می شود پیش از استفاده از خدمات این سایت ، تمامی قوانین ذکر شده را با دقت مطالعه نمایند.

انجام و تکمیل مراحل ثبت نام پس از مطالعه این قوانین و مقررات به منزله پذیرش و موافقت کاربر با این قوانین و امضا توافقنامه ای بین سایت نایپ و کاربر است و رعایت یکایک مفاد آن الزامی است . لازم به ذکر است در صورت نقض هر یک از مفاد این توافقنامه توسط کاربر ، نایپ مجاز است دسترسی کاربر را مسدود نماید. لازم به توضیح و یادآوری است که نایپ حق دارد بنا به ضرورت و یا صلاحدید ، تغییراتی در مفاد توافقنامه خود با کاربران ایجاد کند . این تغییرات می تواند در هر زمان و بدون اطلاع رسانی به کاربران صورت گیردبنابر این کاربران می بایست هر چند وقت یکبار مروری بر شرایط و قوانین نایپ در این توافقنامه داشته باشند تا از تغییرات احتمالی آن آگاه شوند. چنانچه در قوانین مندرج ، تغییراتی ایجاد شود ، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می گردد. از آنجایی که این تغییرات می تواند تغییرات جزیی در برخی از قوانین تا تغییر کل محتوای توافقنامه را در برگیرد ، به کاربران گرامی توصیه می شود در فواصل زمانی مناسب ، بخش قوانین سایت نماوا را مرور نمایند تا در جریان تغییرات احتمالی قرارگیرند. بدیهی است کاربران ملزم به رعایت قوانین این توافقنامه و تمامی تغییرات در مفاد آن بوده و در صورت نقض قوانین منجمله عدم اطلاع از قوانین و یا تغییرات انجام شده ، هیچگونه عذری از طرف کاربر پذیرفته نخواهد بود.

1-استفاده از سرویس نایپ هیچگونه حقی اعم از مالکیت محتوای موجود بر روی سایت شامل کنسرتها و موزیک ویدئو فروش و انتشار یا پخش عمومی این محتوا برای کاربر ایجاد نمیکند.

2- کاربر حق دانلود و ارایه محتوای نایپ به دیگران را ندارد

3- محتوای ارایه شده بر روی سایت نایپ با رعایت تمام ملاحظات فنی تهیه و در اختیار کاربران قرار میگیرد. بنابراین نایپ مسئولیت هر گونه مشکلات و اختلالات نرم افزاری و سخت افزاری وارده به کامپیوتر و گوشی هوشمند کاربر را از خود ساقط میکند.

4- مدیریت محتوای موجود بر روی سرویس نایپ منحصراً در اختیار نایپ است و نایپ مختار است در صورت صلاحدید در محتوا تغییر ایجاد کند و یا دسترسی به بخشی از محتوا را محدود یا مسدود کند. لازم به ذکر است در مدیریت محتوا، اطلاع رسانی قبلی به کاربران ضرورتی ندارد.

5- نایپ متعهد میشود اطلاعات شخصی کاربران را فقط نزد خود نگه دارد و از افشای آن به هر شخص یا گروه سوم شخص اجتناب ورزد. تنها در مواردی که به موجب قوانین جمهوری اسلامی ایران و بنا به درخواست رسمی ارگانها و سازمان های دولتی ذیصلاح نیاز به ارایه اطلاعات شخصی کاربران باشد، نایپ موظف به همکاری طبق قانون خواهد بود و هیچ مسئولیتی متوجه نایپ نخواهد بود.

5_1- هنگام ثبت نام و عضویت در سایت نایپ ، متقاضی موظف به ارایه مشخصات فردی خود شامل: نام، نام خانوادگی، آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه است. پس از انجام مراحل ثبت نام و تایید نهایی عضویت، پروفایلی برای کاربر تشکیل موزیک ویدئو، کنسرت های مشاهد شده به ، خواهد شد که کلیه فعالیتهای کاربر در سایت نایپ اعم از خریداری کنسرت صورت آنلاین و غیره در آن ثبت میشود. کاربر میتواند در هر زمان و با استفاده از مشخصات کاربری خود با مراجعه به پروفایل شخصی اش نسبت به ویرایش اطلاعات اقدام کند.

6- بدیهی است محیط وب از امنیت کامل برخوردار نیست بنابراین اگر در حین انتقال اطلاعات هر گونه دسترسی توسط افراد یا گروههای سوم شخص به اطلاعات کاربر ممکن گردد، هیچ مسئولیتی متوجه نایپ نخواهد بود

7- محتوای موجود بر روی نایپ برای مطابقت با قوانین رسانههای کشور جمهوری اسلامی ایران بازبینی شدهاند. ولی اگر در هر صورت مضامینی به نظر کاربر مناسب نمیآیند، کاربر میبایست نظر خود را به نایپ اعلام نماید. بدیهی است تصمیم گیری در خصوص ایجاد تغییر در مضامین به موجب قوانین در حیطه اختیارات نایپ است.

8- کاربر مجاز نیست اطلاعات کاربری خود را در اختیار دیگران قرار دهد. در صورتی که کاربر اطلاعات کاربری خود را در اختیار دیگران قرار دهد، مسئولیت هر گونه مشکلی که به واسطه این امر رخ دهد به عهده کاربر است.

9- از به ایجاد یک شناسه کاربری میباشد.

10 -در صورت بروز شرایط فورس ماژور و خارج از کنترل همچون زلزله، سیل وغیره که قطع سرویس و ارایه خدمات را به همراه داشته باشد، قرارداد فیمابین نایپ و کاربران تا رفع مشکل و وضعیت اضطراری به صورت معلق باقی میماند و پس از بازگشت به شرایط عادی از سر گرفته میشود.

11- در خصوص هر گونه خرید اشتباه در نایپ، تمامی ضرر زیان ها به عهده کاربر می باشد و هزینه اشتراک خریداری شده از سوی کاربر به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد و هیچ مسئولیتی در قبال بازگرداندن وجه دریافت شده، متوجه نایپ نخواهد بود.

12 - هر کاربر نایپ حداکثر امکاننمایش دو پخش همزمان را خواهد داشت، یعنی چنانچه کاربری با بیش از دو IP اقدام به تماشای آنلاین کنسرت نماید پیغام عدم نمایش کنسرت را مشاهد خواهد نمود.

توافقنامه حاضر که به تایید سایت نماوا و کاربر میرسد، از قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تبعیت میکند . در صورت وجود ابهام در این شرایط با ایمیل info@nayp.com .با ما در تماس باشید.